L.Dz. MiPBP/38/108/12

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wodzisławiu Śląskim ul. Daszyńskiego 2 zaprasza do złożenia oferty na wykonanie zadania pt "Wykonanie oraz montaż balustrady schodowej  o profilu okrągłym ze stali nierdzewnej w budynku MiPBP ul. Daszyńskiego 2, 44-300 Wodzisław Ślaski" w następującej wersji:
Wypełnienie balustrady – z pręta Fi 12
Pochwyt wykonany z rury Fi 42,4 x 2,0
Słupki wykonane z rury Fi 42,4 x 2,5
Wypełnienie pionowe z pręta Fi 12 mocowane na rurze nierdzewnej Fi 20 x 2,0
Wersja szlifowana
Szczególowy zakres wykonanych prac stanowi:
Załącznik nr 1: Projekt balustrady parter, piętro (RYSUNEK 1, RYSUNEK 2, RYSUNEK 3, RYSUNEK 4)
Na podstawie przedstawionego pomiaru robót, proszę przedstawić kosztorys sporządzony metodą kalkulacji uproszczonej. Przed wykonaniem wyceny istnieje możliwość oględzin klatki schodowej, na której będzie montowana balustrada oraz konieczność dokonania pomiarów kontrolnych.
Rozliczenie końcowe nastąpi na podstawie protokołu wykonanych robót kosztorysem powykonawczym. Wykonawca zobowiązany jest do przedstawienia stosownych atestów na wykorzystane materiały.
Balustrada powinna spełniać normy dotyczące budynków użyteczności publicznej. Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 12.04.2002r. w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.
Podstawa prawna: zgodnie z art. 4 pkt. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. z dnia 25 czerwca 2010r. Nr 113, poz. 759 z póź. zm.)
Ofertę należy złożyć na formularzu cenowym stanowiącym ZAŁĄCZNIK NR 2, najpóźniej do 08.08.2012r. do godz. 10.00 w budynku MiPBP ul. Daszyńskiego 2 (Wypożyczalnia dla Dorosłych) lub przesłać mailem lub pocztą na adres:
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
ul. Daszyńskiego 2
44-300 Wodzisław Śląski
Adres mailowy: bibliotekaws@hoga.pl
Kryterium wyboru ofert: najniższa cena
Termin realizacji zamówienia: do 28.08.2012r.
Planowany termin podpisania umowy to 09.08.2012r.
Forma płatności: 21 dni od daty otrzymania faktury VAT.
Wszystkie załączniki do niniejszego zaproszenia stanowią jego integralną część.