Zapraszamy na JESIENNY KIERMASZ TANIEJ KSIĄŻKI. Do nabycia dzieła literatury pięknej, historii, pedagogiki i psychologii, a także lektury szkolne. Na nowych właścicieli czekają pamiętniki, biografie, reportaże i wydawnictwa albumowe dotyczące sztuki (również w językach angielskim i niemieckim). Na kiermaszu można kupić książki wielu poczytnych autorów m.in. Paulo Coehlo, Williama Whartona czy Fredericka Forsytha. Amatorzy klasyki mogą nabyć dzieła Remarque’a oraz Stendhala. Panie będą mogły zaopatrzyć się w literaturę kobiecą i romanse (m. in. Katarzyna Grochola, Małgorzata Kalicińska, Danielle Steel). Miłośnicy sensacji mogą zakupić ksiązki Roberta Ludluma i kryminały Joanny Chmielewskiej.
Oferujemy książki dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dochód ze sprzedaży w całości przeznaczony zostanie na zakup nowych woluminów.
Stoisko z książkami usytuowane jest w holu na parterze budynku Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej. Czynne w godzinach pracy biblioteki.