Kończymy drugi tydzień sierpniowych zajęć w ramach "Wakacji w Bibliotece". Od 10 do 13 sierpnia dzieci wzięły udział w licznych konkursach ze znajomości polskich przysłów, umiejętności szybkiego czytania a także w różnorodnych konkursach sprawnościowych.
Nagrody w konkursie "Superaktywny uczestnik Letniego Ogrodu Sztuki" otrzymały :
Marta Pojda, Zuzanna Pojda, Angla Bularz, Marcelina Kucharska.

W kolejnych 2 tygodniach zapraszamy do Działu Muzycznego na cykl zajęćplastyczno-muzycznych prowadzonych przez p.Krystynę Szczepańczyk-Styrnol. Zajęcia codziennie o godz.11.00. Serdecznie zapraszamy!!!

Nagrody w konkursie "Superaktywny uczestnik Letniego Ogrodu Sztuki" otrzymały :
Marta Pojda, Zuzanna Pojda, Angla Bularz, Marcelina Kucharska.

Więcej zdjęć w Galerii – kliknij na poniższy obrazek…