Dawno Temu – Spotkanie Autorskie Z Wiolettą Piasecką

17 czerwca 2011 r. zakończył się cykl spotkań dla dzieci i młodzieży przygotowanych przez MiPBP w Wodzisławiu Śl. Gościem biblioteki była pani Wioletta Piasecka – autorka, wróżka, która przygotowała dla dzieci szereg atrakcji. W trakcie spotkania autorka przedstawiła scenkę teatralną, w której wykorzystała zaprojektowane i wykonane przez siebie kukiełki. Dzieci wzięły również udział w zabawie “Trudne słówka”. Pani Wioletta przygotowała niespodziankę dla wszystkich uczestników spotkania – kosz z wróżbami, a na zakończenie spotkania każde dziecko mogło dotknąć magicznego pierścienia spełniającego marzenia. Na pamiątkę spotkania w bibliotece nasz wyjątkowy gość przekazał uczestnikom swoje książki. Spotkanie odbyło się w ramach Dni Wodzisławia.