Urodziny Kubusia Puchatka 1

Dzisiaj w naszej Bibliotece obchodziliśmy 88 urodziny Kubusia Puchatka – sympatycznego Misia o “bardzo małym rozumku” lecz wielkim serduszku! Dla zgromadzonych w Bibliotece dzieci przygotowano niespodziankę w postaci nietypowego “czarnego spektaklu”. Aktorzy teatru PSTRYK z OPP nr 1 pod kierunkiem Emilii Furtok dali przedstawienie wykorzystując jasne barwy i światła. Całkowicie zaciemniona sala, oświetlona tylko specjalnymi lampami oraz ekspresyjna gra młodych aktorów pozwoliła naszym widzom na przeżycie niesamowitych i fantastycznych wrażeń. Na koniec odbyła się wspólna taneczna zabawa oraz słodki, urodzinowy poczęstunek. A zaproszeni goście z SP nr 1 przygotowali dla Misia – Jubilata pamiątkowe laurki.

Niechaj nam Misiu 100 lat żyje!