24 marca w Bibliotece pod Szczęśliwą Trzynastką, czyli  Filii nr 13 na Osiedlu XXX -lecia, odbyło się inauguracyjne spotkanie Klubu Motyli Książkowych. Spotkanie to było okazją do miłego spędzenia czasu w  bibliotece i fantastycznej, wspólnej zabawy dzieci i dorosłych. Podczas spotkania Babcia Wiesia przeczytała dzieciom bajkę H. Ch. Andersena pt. "Latający kufer". Później dzieci narysowały piękne ilustracje do przeczytanej bajki. Zabawa była przednia. Wszystkie dzieci uczestniczące w spotkaniu otrzymały specjalne legitymacje – motyle świadczące o przynależności do naszego Klubu. Serdecznie zapraszamy "Czytające Rodzinki", czyli dzieci, mamusie, tatusiów, dziadków, ciocie i wujków na rodzinne czytanie w bibliotece. Następne spotkanie pt. "Kolekcjoner uśmiechów" odbędzie się 21. kwietnia o godz. 17.00.