Co prawda Światowy Dzień Pluszowego Misia dopiero 25 listopada, ale to już dzisiaj najmłodsi uczestnicy naszych cyklicznych zajęć "Magia Czytania" mogli w naszej Bibliotece spotkać się ze swoją ulubioną maskotką, towarzyszką zabawy oraz miłą i ciepłą zabawką Misiem. Dzieci poznały Misie, które jak się okazało w trakcie spotkania są ulubieńcami ich bajek i nie miały kłopotu z ich rozpoznaniem i nazwaniem. Na koniec, jak przystało na spotkanie w "Misiolandii" wysłuchały opowiadania edukacyjnego o misiach Bazylantach i podzieliły się uwagami na temat dobrego zachowania w przedszkolu i nie tylko.

Zapraszamy wszystkie chętne przedszkola do spotkań w naszej Bibliotece w ramach zajęć "Magia Czytania"