Wczoraj, tj.8 września w Galerii pod Fikusem odbył się wernisaż wystawy fotograficznej Dariusza Langrzyka „Ludzie w fotografii”. Jest to pierwsza wystawa tego autora w naszej Galerii, aczkolwiek kolejna w jego dorobku artystycznym. Po raz pierwszy jednak mogliśmy oglądać jego fotografię portretową, artystyczną i fotografię street. Jego prace zdobyły uznanie na konkursach fotograficznych, były też prezentowane w prasie fachowej, biorą też udział w konkursach ‘National Geographic”
Na wernisaż przybyło wielu gości spoza regionu a nawet artyści z Czech. Autorowi wystawy towarzyszyła żona i córka, obie uwiecznione na fotograficznych portretach. Wystawa prezentuje zdjęcia głównie czarno – białe i będzie prezentowana do końca września.
Serdecznie zapraszamy!!!