• 13 maja 2020
Katalog Kwadratowy

Pierwszy dzień otwarcia naszej Biblioteki po przymusowej przerwie za nami. Cieszymy się niezmiernie, że nasze otwarte działy: Wypożyczalnię dla Dorosłych, Wypożyczalnię dla Dzieci i Młodzieży oraz Dział Muzyczny odwiedziło ponad 300 osób! Wypożyczyliśmy ok 860 zbiorów (książek, audiobooków oraz płyt CD). Dziękujemy za uśmiech i mnóstwo ciepłych słów. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Pracujemy zgodnie z wymaganymi wytycznymi:  ograniczona ilość czytelników w poszczególnych działach, brak dostępu do półek, tygodniowa kwarantanna dla zwróconych zbiorów, rygor sanitarny… wszystko to, dla Państwa i naszego bezpieczeństwa. Procedury naszej działalności w trakcie epidemii COVID-19 zostały zaakceptowane i potwierdzone przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Wodzisławiu Śląskim.

Przypominamy, że istnieje możliwość zamówień książek i zbiorów muzycznych drogą mailową oraz telefonicznie.  Zachęcamy do korzystania z tej formy zamówień. Przygotowane zbiory czekają na Państwa do odbioru. W ten sposób ograniczamy kontakt  do minimum, a obsługa Czytelników przebiega szybko i sprawnie. Zapraszamy do odwiedzin naszej Biblioteki. Godziny otwarcia – KLIK.