• 18 lutego 2016
Teatr – Doktor Dolittle 16

Kolejny dzień Ferii w Bibliotece upłynął nam w ciepłej i wesołej atmosferze, w miłym towarzystwie. Dzięki wizycie aktorów Teatru ART-Re z Krakowa,  mieliśmy okazję spotkać się z królem wszystkich zwierząt – lwem, któremu ból sprawiała drzazga w łapie, żyrafą, która miał problemy ze wzrokiem, małpkami, które potrzebowały lekarstwa żeby wyzdrowieć. Spektakl Doktor Dolittle i przyjaciele to opowieść o człowieku, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami, bardzo je kocha i dlatego wyruszył w podróż do Afryki, by im pomagać. Historia Doktora Dolittle nie tylko zachęciła widownię do niesienia pomocy innym, ale również wywołała uśmiech na buziach naszych milusińskich.

Pierwszy tydzień spotkań dla najmłodszych, odbywających się w ramach akcji Ferie w Bibliotece już za nami. Kolejny tydzień to propozycja ciekawych zajęć w Dziale Muzycznym i spotkanie z Kotem w butach w wykonaniu aktorów Teatru ART-Re z Krakowa. Zapraszamy.