• 29 lutego 2016
Drugie życie Czyli Tajemnica Tekturowej Rolki – Ferie W Bibliotece 12

Zimowe ferie już za nami. Jak co roku, przygotowaliśmy dla najmłodszych wiele atrakcji i możliwości ciekawego spędzenia wolnego czasu. Cieszymy się, że wiele dzieci skorzystało z naszych propozycji i odwiedziło naszą bibliotekę główną i filie. Czas na podsumowanie akcji FERIE W BIBLIOTECE. W Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży odbyły się zajęcia pod tytułem Recyklingowe szaleństwo, czyli coś z niczego oraz przedstawienie w wykonaniu aktorów Teatru Art-Re z Krakowa – Doktor Dolittle i przyjaciele. W spotkaniach tych udział wzięło 165 dzieci. W Dziale Muzycznym odbyły się zajęcia pod tytułem Niebanalny zwierzyniec oraz spektakl teatralny Kot w butach w wykonaniu aktorów Teatru Art-Re z Krakowa. W spotkaniach wzięło udział 140 dzieci. Również nasze filie przygotowały dla dzieci sporo atrakcji. Filia nr 13 na os. XXX-lecia zaprosiła dzieci na sześć spotkań z Krainą Lodu. Razem z jej bohaterami bawiło się 74 dzieci. W Filii nr 5 w Radlinie odbył się V Biblioteczny Turniej Szachowy. W turnieju wzięło udział 48 osób, a w tym 12 młodych szachistów do lat 9. Pracownicy naszych pozostałych filii zaproponowali najmłodszym głośne czytanie bajek, zajęcia plastyczne, gry i zabawy ruchowe, gry planszowe… Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w zajęciach i spotkaniach. Mamy nadzieję, że sprawiły Wam wiele radości.