• 26 stycznia 2020
Ferie 2020 Mini

Zimowe ferie już za nami. Czas na podsumowanie akcji FERIE W BIBLIOTECE 2020. Pracownicy Biblioteki przygotowali dla najmłodszych wiele atrakcji. Dzieci mogły obejrzeć trzy przedstawienia teatralne w wykonaniu aktorów Teatru Krak-Art z Krakowa (Świąteczna gorączka Olafa, Królewna Śnieżka i siedmiu Krasnoludków, Śpiąca Królewna). Bibliotekarze zaprosili najmłodszych na warsztaty plastyczne (m. in. pouring, decoupage, wyklejanki, malowanie, rysowanie…), zajęcia literackie, literacko-plastyczne, głośne czytanie, konkursy i quizy… Na dzieci czekały gry i zabawy, a także spotkania z planszówkami. Z naszej tegorocznej propozycji Ferii w Bibliotece skorzystało 607 osób (427 – centrala, 180 – filie). W centrali oraz filiach odbyło się około 25 wydarzeń. W ich organizację zaangażowani byli bibliotekarze Biblioteki Głównej oraz Filii nr 1, 9, 10, 13 oraz 15. Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w zajęciach i spotkaniach. Mamy nadzieję, że sprawiły Wam wiele radości.