• 2 kwietnia 2020
IBUK LIBRA LOGO

Przypominamy i zachęcamy do skorzystania z bogatego księgozbioru  zbiorów IBUK LIBRA. Książki elektroniczne wypożyczysz bez wychodzenia z domu!

Tym, którzy chcą wykorzystać wolny czas na naukę lub zaległą lekturę, proponujemy bezpłatny dostęp do Ibuk Libra – wirtualnej czytelni Wydawnictwa Naukowego PWN, umożliwiającej całodobowy dostęp do prawie 3000 pozycji z różnych dziedzin wiedzy – publikacji specjalistycznych, naukowych, popularnonaukowych oraz beletrystycznych.

Aby wypożyczyć książki na platformie, trzeba być Czytelnikiem naszej Biblioteki,  mieć dostęp do Internetu, jak również posiadać indywidualny kod PIN, który można otrzymać drogą elektroniczną: czytelnia@biblioteka.wodzislaw-slaski.pl lub poprzez facebookowy profil Biblioteki.

Kody PIN wydawane są w godzinach 8.00 – 15.00 od poniedziałku do piątku.

Przypominamy i uspokajamy również, że terminy zwrotu wszystkich zbiorów przypadające na okres zamknięcia oraz terminy ważności zamówień i rezerwacji we wszystkich filiach zostały przesunięte do ponownego otwarcia Biblioteki!