Link Charlotte Dom Sióstr

„Dom sióstr” Charlotte Link, autorki takich książek jak „Czas burz”, „Drugie dziecko”, „Echo winy”, „Grzech aniołów”, „Ostatni ślad”, „Przerwane milczenie”, ukazuje się w formacie audiobooka w interpretacji Joanny Jeżewskiej.

Słuchacze „Domu sióstr” poznają Barbarę i Ralpha Ambergów, dla których wyjazd na Boże Narodzenie do Yorkshire, krainy wyżynnych torfowisk w północnej Anglii, miał być prezentem urodzinowym i ostatnią próbą uratowania rozpadającego się małżeństwa. Jednak od początku nic się nie układa.

Już od pierwszej nocy wynajęta przez nich posiadłość Westhill House zostaje odcięta od świata z powodu śnieżycy. Barbara, myszkując po domu, natrafia niespodziewanie na zapiski byłej właścicielki posiadłości, Frances Gray. Ich lektura ożywia niezwykłą historię sprzed pięćdziesięciu lat. Zagłębiając się w aurę miłości, nienawiści, pogardy i tęsknoty za wolnością, Barbara zaczyna poznawać własną duszę i dojrzewa do najważniejszej decyzji. Decyzji, która nie tylko zmieni jej życie, ale będzie zarazem dopełnieniem losu Frances Gray.

Doskonały thriller psychologiczny „niemieckiej królowej kryminałów”!

Czas trwania płyty: MP3 Numer katalogowy w bibliotece: 972