Targi Książki w Krakowie odbyły się w dniach 25-28.10. Delegacja naszej biblioteki obecna była na tej imprezie w dniu 26.10 b.r.
Na Targach spotkaliśmy m.in. : prof.Jerzego Bralczyka, Hannę Bakułę, Wojciecha Cejrowskiego, Malorzatę Kalacińską, Małgorzatę Domagalik, Annę Dymną, Katarzynę Grocholę, Johnatana Carrolla, Piotra Kraśko, Wojciecha Kuczoka, Krzysztofa Mroziewicza, Sławomira Mrożka, Krzysztofa Pendereckiego, Jerzego Pilcha, Andrzeja Pilipiuka, Andrzeja Sapkowskiego, Sławomira Shutego, Andrzeja Stasiuka, Jerzego Stuhra, Grażynę Szapołowską, Janusza L. Wiśniewskiego.

Jedenasta edycja targów zgromadziła 438 wystawców z Polski i zagranicy, w imprezie udział wzięło ponad 300 znakomitych gości. Program imprez towarzyszących Targom obejmował ponad 400 wydarzeń targowych w tym liczne wystawy, spotkania z autorami, koncerty i dyskusje branżowe. Zobaczcie nasze zdjęcia z tego niezwykłego wydarzenia…