Pamiątka Z Wakacji (21)

14 lipca odbyły się ostatnie już w tym  miesiącu zajęcia dla dzieci z cyklu Wakacje w Bibliotece. Pomimo, iż gips kojarzy nam  się często z wizyta u ortopedy, tym razem pełnił zupełnie inną funkcję – stał się kolorową pamiątką z wakacji, i to bynajmniej nie tak ambiwalentną jak ta, na której podpisać mogą się koledzy. Dzisiejszym zadaniem stało się wykonanie gipsowej płaskorzeźby, oraz pomalowanie swego dzieła na odpowiednie kolory. Jako, że Dział Muzyczny żegna się już z wakacjami w bibliotece, dzieci zostały obdarowane balonami, dyplomami i słodyczami. Nie ma powodu do smutku, to jeszcze nie koniec – w kolejnym miesiącu swoje wakacje będziecie mogli spędzać pod skrzydłami Działu dla Dzieci i Młodzieży.