• 6 lutego 2017
Fundacja Klucz

Phillips Susan Elizabeth – Chicago Stars 1. To musiałeś być ty. Książka  jest pierwszą z serii dotyczącej drużyny footballu amerykańskiego – Chicago Stars. Jest to błyskotliwa i doskonale napisana historia mimowolnej właścicielki drużyny, któą zmusił do podjęcia się tej roli testament jej apodyktycznego ojca. Muszę przyznać, że dawno nie czytałam historii tak wzruszającej, pełnej humoru i szczerze przekazanej. Postacie nie są przerysowane, książka wciąga i jestem w stanie ją szczerze polecić.  Chicago Stars nie są przygotowani na nowego właściciela. Zwłaszcza że to kobieta – piękna i ekscentryczna. A Phoebe nie jest przygotowana na to, żeby poprowadzić drużynę futbolową. A już zupełnie nie jest gotowa do współpracy z zasadniczym trenerem. I do rozgrywki, w której można przegrać wszystko lub wygrać miłość…Czyta Ada Gostkowska.

Phillips Susan Elizabeth – Chicago Stars 2. Podróż do nieba. Bobby Tom Denton, była gwiazda futbolu amerykańskiego, idol publiczności i ulubieniec kobiet, ma zagrać główną rolę w filmie. Kiedy nie zjawia się w terminie w małym miasteczku w Teksasie, producent posyła po niego swoją asystentkę. Nieoczekiwanie – zarówno dla egoistycznego, upartego, zepsutego powodzeniem gwiazdora, jak i dla niepozornej, nieśmiałej dziewczyny – wspólna podróż z Chicago do Teksasu staje się początkiem niezwykłej przygody i… spełnienia najskrytszych marzeń.Czyta Marcin Popczyński.

Phillips Susan Elizabeth – Chicago Stars 3. Kandydat na ojca. Nieprzeciętnie zdolna Jane jako dziewczynka poznała gorycz wyobcowania. Zawodowy futbolista Cal Bonner wydaje się kandydatem idealnym. Ale pani doktor zawodzi, a własne serce płata jej niezwykłego figla… Czyta Roch Siemianowski.

Phillips Susan Elizabeth – Chicago Stars 4. Odrobina marzeń. Pusty portfel, zepsuty samochód, głodne dziecko. To wystarczające powody, żeby Rachel Stone wróciła do miasteczka, gdzie kiedyś mieszkała. I gdzie wszyscy jej nienawidzą. Ktoś jednak udziela jej schronienia i pomocy. Ktoś, kto otoczył się murem szorstkości i zapomniał, czym jest czułość. Ktoś, kto dzięki Rachel odważy się znowu marzyć… Czyta Joanna Gajór.

Czas trwania płyty: DAISY Numer katalogowy w bibliotece: 2221
Czas trwania płyty: DAISY Numer katalogowy w bibliotece: 2222