• 25 listopada 2020
w Wodzisławiu Śląskim

zapraszają na spotkanie autorskie

z ANDRZEJEM PACZKOWSKIM
organizowane w ramach wydarzenia “Pocztówki z Wodzisławia”

spotkanie odbędzie się online za pośrednictwem platformy zoom.us

Andrzej F. Paczkowski – urodzony w 1982 roku w Wodzisławiu Śląskim, od 15 lat mieszka i tworzy w Pradze. Napisał około dwudziestu powieści. Debiutował w 2011 roku książką „Bo moje siostry”. Jego opowiadanie „Oczy szeroko otwarte” (2012) ukazało się w antologii „Słodko gorzko”. Autor groteskowej powieści kryminalnej „W grobie ci do twarzy” (2019). Tworzy głównie kryminały, a ciekawostką jest, że akcja niektórych jego książek rozgrywa się w Wodzisławiu. Bardzo ceniony i płodny pisarz, który na nowy rok podpisał już umowy na wydanie sześciu nowych książek. Zapraszamy na ponowne spotkanie z Autorem, bowiem po raz pierwszy spotkaliśmy się w 2013 r. przy okazji debiutanckiej powieści “Melancholii”.

https://zoom.us/j/93123758400, pod tym linkiem znajduje się dostęp do pokoju, w którym odbędzie się spotkanie. Jeśli nie masz Zoom zainstaluj go wcześniej. 15 minut przed wydarzeniem link będzie już aktywny. Po zalogowaniu ustaw swoją nazwę imię i nazwisko. Zapraszamy!