20642004 1213118562133198 981497516 O

Pierwszy tydzień wakacyjnych, sierpniowych zajęć w bibliotece dobiegł końca..

Ułożenie puzzli, przedstawiających psa, uświadomiło zebrane dzieci kogo poznamy piątkowego poranka. Nadszedł czas na czworonogi, a dokładniej … psy! Przybliżyliśmy sobie sylwetki psiaków, ich zwyczaje oraz zachowanie. Zaprezentowane ubranka i niezbędne akcesoria tj. obroża, smycz i … psie zabawki wywołały wśród dzieci uśmiech i słodkie westchnienia J Po zapoznaniu się ze zdjęciami różnych ras , zabraliśmy się do ciężkiej pracy. Wykorzystując wycięte, kolorowe kółka zadaniem dzieci było stworzenie psiej ilustracji. Technika origami okazała się dzieciom dobrze znana, dlatego też obyło się bez problemów podczas zajęć. Na koniec wspólnego czasu w bibliotece nie zabrakło zabaw, które jak zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Na większą dawkę aktywności ruchowej zapraszamy w poniedziałek, kiedy to rozpocznie się OLIMPIADA ZWIERZĄT.