• 11 lipca 2019
Wilk Zając 26

Kończąc pierwszy tydzień wakacyjnych zajęć, licznie zebraliśmy się w naszej bibliotece, aby miło spędzić czas w towarzystwie aktorów teatru KRAK-ART. Pełen humoru spektakl okazał się niezwykle wesołą i edukacyjną formą spędzenia czasu wolnego. Spotkanie z głodnym Wilkiem i stale uciekającym przed nim Zającem wywoływało salwy śmiechu! Ponadto dzieci miały okazje wziąć udział w przedstawieniu, pomagając aktorom w kilku epizodach na scenie. Świetna gra zaproszonych gości rozśmieszała zebrane dzieci, a kolorowa scenografia, stroje i muzyka pozostaną pewnie na długo w pamięci młodej widowni. Kolejne ciekawe wakacyjne zajęcia dla dzieci już w poniedziałek!  Zapraszamy do Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży!