Serdecznie zapraszamy Państwa do Galerii pod Fikusem na wystawę obrazów pani Brygidy Simki  „Poranek w lesie …i inne tematy”

Zapraszamy również na spotkanie z malarką odbędzie się 19 kwietnia 2010 r. o godz. 17.30.
BRYGIDA SIMKA – autorka różnych form plastycznych: rysunków, grafik, akwarel, pasteli, a w szczególności malarstwa olejnego. Uczestniczy w wystawach, konkursach oraz plenerach ogólnopolskich i międzynarodowych. Swoje wewnętrzne przeżycia i refleksje wyraża w poezji. Jej wiersze znalazły się na stronach almanachów poetyckich oraz antologii współczesnej. Zajmuje się także ceramiką artystyczną przedstawianą na międzynarodowych wystawach w Republice Czeskiej (Ostrawa, Fridek-Mistek, Hulcin, Uherskie Hradiste, Hradec Kralowe, Havirzow), prezentowaną również na licznych wystawach w kraju. Specjalizuje się w koronkach koniakowskich, haftach kaszubskich i krzyżykowych.
Wystawa potrwa do końca kwietnia.
Serdecznie zapraszamy!