Zakończenie Projektu Seniorem Być

7 grudnia 2010 r. nastąpiło uroczyste zakończenie projektu  “Seniorem być” dofinansowanego przez Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego w ramach zadania publicznego w zakresie kultury i ochrony dziedzictwa narodowego “Aktywizacja społeczno-kulturalna seniorów 50+”. Spotkanie tym razem odbyło się w sali  multimedialnej MiPBP. W przystrojonej świątecznie sali, przy stołach zasiedli goście – mieszkańcy  z osiedli Wilchwy i Jedłownik. Zakończenie projektu uświetniło spotkanie autorskie z Markiem Szołtyskiem, który w ciekawy i zabawny sposób opowiedział o przygotowaniach świątecznych w śląskich rodzinach. Wszyscy dobrze się bawili.

Mamy nadzieję że spotkania z cyklu Seniorzy 50 + będą odbywać się również w roku 2011. Dziękujemy wszystkim którzy  uczestniczyli w naszych spotkaniach.