Festyn – św. Wawrzyniec 1

10 sierpnia, w dniu patrona naszego miasta, Św. Wawrzyńca – nasza Biblioteka wzięła aktywny udział w festynie rodzinnym zorganizowanym przez Urząd Miasta na Rynku miejskim. Na stoiskach prezentowaliśmy różnorodne wyroby z biżuterii wykonane z naturalnych materiałów takich jak: kamyki, rzemyki, sznurki, koraliki. Przepiękne koraliki, kolczyki, pierścionki można było podziwiać i zakupić, a dla siebie wykonać samodzielnie breloczek na klucze lub bransoletkę. Stoisko biblioteczne wzbogacała także wystawa pięknej ceramiki z Pracowni “Gliniane ” z Radlina, której warsztaty odbyły się w lipcu w Bibliotece. Rodzice mogli zapoznać się z ofertą wakacyjnych zajęć w naszej książnicy, a każdy odwiedzający otrzymał biblioteczny balonik.