12 stycznia 2011 w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży odbyło się uroczyste rozdanie nagród i otwarcie wystawy "Święta Bożego Narodzenia – Moja Choinka". W konkursie wzięli udział uczniowie ze Szkół Podstawowych nr 1, 5, 8, 28 oraz podopieczni Ogniska Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Wodzisławiu Śl. Na konkurs wpłynęło 99 prac wykonanych techniką malarską. Komisja konkursowa przyznała 8 nagród oraz 12 wyróżnień w dwóch kategoriach wiekowych: 6-10 lat (klasa I-III) oraz 11-13 lat (klasa IV-VI). Nagrody i dyplomy wręczał laureatom konkursu pan Eugeniusz Ogrodnik – Zastępca Prezydenta Miasta Wodzisławia Śl. Uroczystość uświetnił koncert zespołu "Siódme Niebo" z Gimnazjum nr 2 pod kierunkiem pani Blanki Chocyk.

LAUREACI KONKURSU

klasa I-III

I miejsce – Marcin Walkowiak

II miejsce – Sebastian Szymiczek, Robert Iskierka

III miejsce – Igor Dujovic, Natalia Skubisz

klasa IV-VI

I miejsce – Julia Ochojska

II miejsce – Alicja Radziszewska

III miejsce – Sebastian Wutke

Wystawę wszystkich prac konkursowych można oglądać w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży do 31 stycznia 2011. Zapraszamy!