Słowne Igraszki – Spotkanie Autorskie Z Barbarą Gawryluk

Kolejny dzień projektu “Książkowy zawrót głowy” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego to kolejne spotkanie z ciekawym pisarzem. 12 maja mieliśmy przyjemność gościć w naszej bibliotece panią Barbarę Gawryluk – autorkę, tłumaczkę i dziennikarkę radiową. Zgromadzeni na widowni uczniowie z SP nr 3, SP nr 9 oraz przedszkolaki z os. 1 Maja chętnie wsłuchiwali się w treść książek autorstwa pani Barbary Gawryluk. Uczestnicy spotkania mieli okazję poczuć się jak prawdziwi dziennikarze, zadając pytania naszej autorce w zaimprowizowanej konferencji prasowej. Dzieci pytały naszego gościa o nowe pomysły i książki, o czym marzyła będąc dzieckiem, jaki kolor najbardziej lubi, jakie książki najchętniej czyta, jak lubi spędzać wolny czas… Spotkanie zakończyła miła niespodzianka – dzieci przygotowały dla pani Barbabry piękne rysunki do książek “Dżok” i “Kaktus, dobry pies” oraz zaśpiewały piosenkę.