Tydzień wakacyjnych zajęć za nami – za nami również moc atrakcji: literackich, plastycznych i sportowych. Uczestnicy zajęć wzięli udział w zabawach z chustą, "rywalizowali w szybkim czytaniu", mieli okazję pokonać tor przeszkód. Dużą frajdą dla dzieci było wykonanie balonikowych zwierzaków, mieczy i kwiatów. Nie zabrakło również malowania twarzy i innych atrakcji, takich jak losowanie nagrody dnia. Jak to w Bibliotece, w trakcie naszych codziennych spotkań, nie mogło zabraknąć książek i czytania. Tym razem naszym letnim zajęciom towarzyszą bohaterowie książki Mary Pope Osborne – Jacek i Ania z "Wakacji pod wulkanem". Wspólna wyprawa w świat starożytności, mitów i ciekawych wydarzeń stanowi doskonałe tło do wakacyjnej zabawy i miłego spędzenia czasu. Uczestnicy naszych zajęć nie mają dylematu "w co się bawić?". Wakacyjna zabawa z Biblioteką potrwa jeszcze do 30 sierpnia. Wszystkie chętne dzieci  serdecznie zapraszamy – czekają na Was zajęcia plastyczne, zabawy, gry i inne atrakcje. Nie siedź w domu, wyłącz komputer, telewizor i przyjdź do Biblioteki!