Maska Teatralna

Konkurs zorganizowany przez bibliotekę szkolną Gimnazjum nr 2 im. Ziemi Wodzisławskiej przy współpracy z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Wodzisławiu Śląskim „DRAMATyzujmy!” został rozstrzygnięty! Jury w składzie: p. Ewa Wrożyna – Chałupska – dyrektor Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wodzisławiu Śląskim, p. Małgorzata Matysiak – nauczyciel języka polskiego w Gimnazjum nr 2 im. Ziemi Wodzisławskiej w Wodzisławiu Śląskim, długoletni instruktor zespołu teatralnego, laureatka konkursów dramaturgicznych organizowanych przez Teatr Ochota, p. Blanka Chocyk – pomysłodawca i organizator konkursu, instruktor zespołów teatralnych i wokalnych po długich obradach postanowiło przyznać następujące nagrody:

I miejsce – „Historia na kółkach”, autor: Michał Szymański

II miejsce – „Wariacja samotności”, autor: Zuzanna Szturc

III miejsce – praca bez tytułu, autor: Magdalena Szylbert

Przyznano również wyróżnienia dla:

Katarzyny Mikołajczyk za pracę „Będzie dobrze”

Patrycji Komar za pracę „Prawdziwych przyjaciół…”

Anny Nowak i Kamili Serafin za pracę „Tajemnica”

Szymona Jagielskiego, praca bez tytułu

Lidii Haracz za pracę „Wśród ludzi jest się także samotnym”