Tegoroczne zajęcia wakacyjne już za nami. Wszystkie dzieci, które miały ochotę na dobrą zabawę, spotkanie z bohaterami książek oraz ciekawe zajęcia plastyczne spędziły swój wolny czas w bibliotece. Ostatni tydzień zajęć w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży to literacka i plastyczna podróż w świat dzikich zwierząt, odkrywanie tajemnic kosmosu, poznanie zasad savoir-vivru oraz poszukiwanie skarbów. Dzieciom towarzyszyło wiele pozytywnych emocji podczas zabaw. Nie zabrakło wyścigów w workach, bajkowych układanek, uwalniania księżniczek zamurowanych w wieży… Codziennie losowana była nagroda dnia dla jednego uczestnika zajęć, zaś w ostatnim dniu na wszystkie dzieci czekał "worek rozmaitości" czyli nagrody niespodzianki, dyplomy oraz słodki poczęstunek.

Mimo tego, iż wakacyjne zajęcia już za nami, to nie koniec  atrakcji dla najmłodszych. Zapraszamy wszystkie dzieci 20 września do biblioteki na "Pożegnanie lata z Biblioteką" (pokaz czerpania papieru) oraz 29 września (sobota) na zajęcia plastyczne z cyklu "Sobotnie sztuczki ze sztuką".