W piątek, 6 lutego w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży odbyło się uroczyste zakończenie Ferii w Bibliotece. Uroczystość uświetnił występ jasełkowy wychowanków Zespołu Świetlic Profilaktyczno-Wychowawczych pod kierunkiem p. Luizy Rybickiej oraz Katarzyny Fronczek . Rozdano także nagrody w konkursie na Sztukmistrza Ferii czyli najbardziej aktywną i twórczą osobę biorącą udział w zajęciach plastycznych.

Nagrody w tym konkursie otrzymali : Magdalena Chwoła, Weronika Szkaradek, Julia Fedeczko, Jagoda Połednik oraz Malwina Połednik.

Nagrody w konkursie na projektanta koszulek otrzymali : Wojtek Pełka, Katarzyna Kamińska, Weronika Szkaradek oraz Emilia Pluta. Nagrody w konkursie "Mój sobowtór – rzeźba w mydle" otrzymali: Sandra Grzybek, Tomasz Bochenko, Jagoda Połednik oraz Klaudia Szubert.

W zajęciach plastycznych w ramach Ferii w Bibliotece wzięło udział 345 dzieci. Ogromną popularnością cieszyły się wszystkie proponowane techniki plastyczne, szczególnie rzeźba w mydle oraz projektowanie własnej koszulki.

Już dziś zapraszamy na kolejne Ferie w Bibliotece – w 2010 roku.