Gotowi Do Startu … START (11)

Zajęcia ruchowe w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej rozpoczęte!

Już od porannych godzin postawiliśmy na ruch! Nasi podopieczni wzięli udział w grach i zabawach, które wymagały skupienia, koncentracji i uwagi. Smerfny wyścig, kalambury, zawody drużynowe, czytanie „na czas” – to tylko niektóre z zabaw. Jak przystało na wakacje w Bibliotece, nie mogło zabraknąć chwili z lekturą. Dzieci przypomniały sobie treść wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima, a następnie przedstawiły ich tytuły w grze „kalambury”. Każdej z wymienionych konkurencji towarzyszył uśmiech i salwy śmiechu. Nie zabrakło również łakoci, które były formą nagrody za prawidłowe odpowiedzi bądź dobrze wykonane zadanie.

Już jutro zapraszamy wszystkie chętne dzieci na kolejną dawkę aktywności fizycznej w naszej Bibliotece!