• 16 września 2021
Zuzanna Trojnacka-Dasiak - Spotkanie Autorskie - Zdjęcie Grupowe W Bibliotece

W środę 15 września gościliśmy w bibliotece Zuzannę Trojnacką-Dasiak. Na spotkanie “Bajki Babci Zazuli” zostały zaproszone również: Paulina Czuchowska, ilustratorka oraz Magdalena Kluczna, korektorka tekstu. W trakcie wydarzenia zaprezentowane zostały książki pisarki: „Rety kotlety! Babciu!”, „O boćku, który nie był zmarzluchem”, „Dziewczynka z jednorożcem” czy „Żużu”. Mogliśmy dowiedzieć się, jak powstawały wspomniane opowieści, posłuchać fragmentów wybranych bajek, pojawiła się także zapowiedź nowej książki autorki. Pani Paulina opowiadała o pracy ilustratora oraz o tym, jak przebiega proces powstawania książkowej ilustracji. Z kolei pani Magdalena przedstawiła krótko, jak wygląda praca korektora tekstu.

Po zakończeniu spotkania był czas na wspólne zdjęcia oraz zakup książki z autografem.