• 14 marca 2022
BIBLIOTEKA BLISKO KOBIET – KONTRASTY INDII – LIDIA BIAŁECKA - 1

W piątkowy wieczór odbyło się niesamowite spotkanie z Lidią Białecką, trenerką rozwoju osobistego, instruktorką jogi śmiechu, która zawodowo zajmuje się organizacją wydarzeń, m. in. w miejskiej przestrzeni Halo Rybnik, gdzie prowadzi rozmowy z ciekawymi ludźmi, dzielącymi się swoimi pasjami i radością życia z innymi. Pani Lidia odbyła także dwumiesięczną podróż do Indii i to właśnie ten kraj stał się głównym tematem spotkania. Dzięki wspaniałym opowieściom autorki, słuchacze mogli przenieść się m. in. na wesele w Jaipur, a potem do Agra Taj Mahal, Munnar i pól herbacianych, Appeley backwaters, Varanasi, Delphi…  By w końcu zatrzymać się na plaży w Mumbaju na jodze śmiechu, gdyż radość ma niezwykłą moc.  Warto było oderwać myśli, choć na chwilę od strasznych, medialnych wiadomości i spotkać się razem, by nabrać wewnętrznej siły tak potrzebnej do zmierzania się z codziennymi trudnościami życia.

Spotkanie Biblioteka BLISKO Kobiet odbyło się w ramach Projektu Biblioteka Blisko Ciebie, który został zrealizowany przez:

• Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0.
  • Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
    Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021 – 2025.
  • Narodowe Centrum Kultury