CHMIELEWSKA JOANNA - BOCZNE DROGI (słuchowisko)

Główna bohaterka, Joanna, jest kierowcą i wozi swoją matkę i trzy ciotki (później też ojca zamiast jednej z ciotek) po kraju do czasu, aż jedna z nich gubi się w Górach Stołowych. Wcześniej rodzinę spotykają dziwne zdarzenia: opóźnienie na lotnisku z powodu pozostawionej przez właściciela walizki w kratę, „towarzystwo” wiśniowego peugeota (z ową walizką w środku) nawet na bocznych wiejskich drogach, tajemnicze rozmowy podsłuchane w łazience, niemiła sytuacja w zakładzie fotograficznym, w którym nie chciano im wywołać filmu, itd. Znikniecie Teresy sprawia, że nie można dalej lekceważyć niepokojących sygnałów. Poszukiwania zmieniają się w prywatne śledztwo.

Realizacja: Teatr Polskiego Radia.
Obsada: Magdalena Wójcik, Anna Seniuk, Grażyna Barszczewska, Stanisław Brudny, Adam Ferency, Joanna Jędryka, Teresa Lipowska, Magdalena Warzecha.

Czas trwania płyty: CD Numer katalogowy w bibliotece: 1478