• 19 sierpnia 2015
Czy To Ja, Czy To Ty 9

Dzisiaj odbyły się ostatnie zajęcia teatralne tegorocznych Wakacji w Bibliotece. W trakcie naszych trzytygodniowych spotkań poznaliśmy kulisy teatru, a zwłaszcza zawodów z nim związanych. Po aktorach, scenarzystach, kostiumologach przyszedł czas na charakteryzatorów. Zgromadzone w wypożyczalni dzieci podzieliły się na dwuosobowe zespoły, których zadaniem było wyczarowanie bajkowej charakteryzacji na twarzy lub dłoniach. Zadaniu towarzyszyła nutka rywalizacji, gdyż najciekawsza charakteryzacja została nagrodzona. Na koniec odbyła się zabawa taneczna z balonikami, połączona z konkurencją najdłuższego tańca z balonikiem. Na pożegnanie tegorocznych wakacyjnych spotkań w Bibliotece dzieci otrzymały drobne upominki oraz okolicznościowe dyplomy. Mamy nadzieję, że nasze zajęcia pozwoliły na atrakcyjne i ciekawe spędzenie czasu wolnego. Zapraszamy za rok!