• 24 października 2017
Szkolenie 2

24 października odbyło się ostatnie szkolenie dla bibliotekarzy w ramach projektu: „Doświadczenie, wiedza i pomysł – warsztaty dla bibliotekarzy z powiatu wodzisławskiego”, dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Tematem ostatniego szkolenia była czekająca nas zmiana przepisów dotyczących ochrony danych osobowych. Szkolenie prowadził Stanisław Rozwadowski – ekspert zewnętrzny TOTAL EXPERT, który przedstawił w jaki sposób przygotować się do zmian, jakie czekają nas od 25 maja 2018 r.
Dziękujemy wszystkim bibliotekarzom z terenu powiatu wodzisławskiego, którzy we wrześniu i październiku spotykali się w naszej Bibliotece, aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, a tym samym podnieść standardy usług, które oferujemy naszym użytkownikom. W warsztatach i szkoleniach wzięło udział ok. 300 osób.