• 28 lutego 2022
Ferie W Bibliotece 2022 - Kwadrat

Czas na podsumowanie ferii zimowych 2022 „Zimowe spotkania w Bibliotece”. Pracownicy naszej Biblioteki przygotowali dla najmłodszych wiele atrakcji. Dzieci mogły skorzystać z zajęć literacko-plastycznych, podczas których uczestniczyły w głośnym czytaniu, grach, zabawach oraz wykonywały prace plastyczne. Ponadto w Czytelni odbywały się również spotkania z grami planszowymi. W ramach akcji “Zima w Bibliotece” zorganizowaliśmy także cztery spektakle teatralne w wykonaniu aktorów Krak- Art z Krakowa: „Łakocie Jasia i Małgosi”, „Pchła Krętaczka”, „Smocza Legenda” oraz „Lodowa Kraina”.

Z naszej tegorocznej oferty przygotowanej w ramach ferii skorzystało 167 osób. Dodatkowo zajęcia odbywały się również w filiach Biblioteki. Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w zimowych spotkaniach. Mamy nadzieję, że sprawiły Wam one wiele radości.