• 19 stycznia 2017
Karnawał Zwierząt 9

19 Stycznia, pierwszy tydzień Ferii w Bibliotece dobiega końca. Tym razem spotkaliśmy się na prawdziwej karnawałowej zabawie. Towarzyszył nam Karnawał zwierząt, którego kompozytorem jest Camille Saint-Saëns. Dzieci miały dzisiaj sporo zadań do wykonania –  w zależności od wylosowanej kartki zawierającej część tytułu utworu musiały narysować, wykleić z plasteliny lub sparodiować odpowiednie zwierzę. Byliśmy dziś wolni jak żółwie, ryczeliśmy jak lwy, lepiliśmy osobliwość z długimi uszami, rysowali akwarium itd. Każda zabawa jednak kiedyś musi się skończyć, skończyły się więc także ferie w Dziale Muzycznym. Nie ma jednak się czym martwić, bo już w przyszłym tygodniu kolejny tydzień Ferii w Bibliotece, tym razem w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży – zapraszamy.