• 13 czerwca 2022
Joga śmiechu - Park Miejski - Lidia Białecka - 1

Słoneczny, sobotni poranek, 11 czerwca był doskonałą okazją, aby spotkać się razem w wodzisławskim Parku Miejskim i wspólnie spędzić czas podczas relaksacji na zielonej trawie. Zajęcia z jogi śmiechu poprowadziła Lidia Białecka, certyfikowana instruktorka i trenerka rozwoju osobistego, która przekonywała uczestników, że kontakt z przyrodą to świetna okazja na relaks, a trawa pod stopami i dużo śmiechu gwarantują dobrą zabawę, integrację, a przede wszystkim chwilę oddechu od gonitwy dnia codziennego. Każdy sposób jest dobry, aby uruchomić produkcję endorfin!

Dziękujemy pani Lidii za wspaniałe, pełne śmiechu i radości zajęcia oraz uczestnikom za wysoką frekwencję i aktywny udział w naszym wydarzeniu.

Zajęcia Joga śmiechu w Parku Miejskim odbyły się w ramach Projektu Biblioteka BLISKO Ciebie, który został zrealizowany przez:

• Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0.
  • Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
    Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021 – 2025.
  • Narodowe Centrum Kultury