KOPPEL HANS - ONA JUŻ NIE WRÓCI

Wyrafinowana intryga, niesamowity suspens i zdumiewające zakończenie. Mrożący krew w żyłach szwedzki thriller psychologiczny dla wielbicieli stylu Henninga Mankella i Hakana Nessera.

Mike Zetterberg mieszka z żoną Ylvą i córką w willi koło Helsingborga. Kiedy pewnego dnia Ylva znika bez śladu, to właśnie na niego padają podejrzenia policji. Co naprawdę wydarzyło się w spokojnym miasteczku? Policja przyjmuje tezę, że był to kolejny dramat namiętności z tragicznym zakończeniem. Niestety, brakuje dowodów na potwierdzenie tej teorii. Po pewnym czasie nikt już nie wierzy, że Ylva żyje. Okazuje się jednak, że przebywa znacznie bliżej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Czyta Adam “Nergal” Darski.

Hans Koppel to pseudonim literacki Pettera Lidbecka, wielokrotnie nagradzanego szwedzkiego autora książek dla dzieci, który w 2008 roku z sukcesem opublikował swoją pierwszą powieść dla dorosłych. Prawa do wydania Ona już nie wróci zostały sprzedane do dziesięciu krajów, a przygotowaniem filmu na podstawie książki zajęła się ta sama wytwórnia, która zekranizowała Millenium Stiega Larssona.

Czas trwania płyty: MP3 Numer katalogowy w bibliotece: 1378