• 15 stycznia 2020
Łapacze Snów 32

Kolejny dzień zajęć dla najmłodszych organizowany w ramach akcji Ferie w Bibliotece za nami. Dzisiaj na zajęciach dzieci dowiedziały się co to są łapacze snów, skąd pochodzą i co oznaczają, a także to, że chronią nas przed koszmarami sennymi. Uczestnicy zajęć mieli do dyspozycji mnóstwo kolorowych włóczek, koralików i  ozdób, z których  wykonali swoje własne łapacze snów. Dzięki wyobraźni dzieci i ich kreatywności powstały piękne prace. Nasze dzisiejsze spotkanie zakończyły wspólne zabawy, kalambury i słodki poczęstunek. Kolejne spotkanie w poniedziałek 20 stycznia 2020 o godz. 11.00. Zapraszamy na spektakl Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków w wykonaniu aktorów Teatru Krak-Art z Krakowa.