• 21 maja 2018
Paris B. A. - Na Skraju Załamania

Deszczowa noc, głuche telefony i to okropne poczucie winy… Najnowsza książka autorki światowego bestselera Za zamkniętymi drzwiami, który pokochali także polscy czytelnicy! Wszystko zaczęło się tamtej nocy w lesie. Cass Anderson nie sprawdziła, czy samotna kobieta siedząca w samochodzie zaparkowanym na odludziu nie potrzebuje pomocy. A teraz okazało się, że kobieta została zamordowana. Od tamtej pory Cass nie może się pozbierać. Nękana wyrzutami sumienia i głuchymi telefonami, zaczyna popadać w obłęd. Coraz częściej nie morze sobie przypomnieć, czy zażyła lekarstwa, jaki jest kod do alarmu i czy leżący na blacie nóż nie był pokryty krwią… A skoro nie może zaufać sobie, to czy może ufać komukolwiek? Czyta Ewa Abart.