• 10 sierpnia 2021

Przyjdź, zagraj, narysuj - Zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci - Filia nr 1 Wilchwy

FILIA NR 1 WILCHWY
MIEJSKIEJ I POWIATOWEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ
W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM

ZAPRASZA NA

WAKACYJNE SPOTKANIA

PRZYJDŹ, ZAGRAJ, NARYSUJ…
ZAJĘCIA LITERACKO-PLASTYCZNE DLA DZIECI

17 SIERPNIA 2021 – wtorek, godz. 11.00
19 SIERPNIA 2021 – czwartek, godz. 11.00
24 SIERPNIA 2021 – wtorek, godz. 11.00
26 SIERPNIA 2021 – czwartek, godz. 11.00

Konkurs plastyczny" Asteriks, Lucky Luke i Mikołajek" na wykonanie ilustracji lub ilustracji komiksowej do przygód wybranego bohatera komiksów i książek Rene Goscinnego, lipiec-sierpień 2021

ASTERIKS, LUCKY LUKE I MIKOŁAJEK

PRZYPOMINAMY RÓWNIEŻ O TRWAJĄCYM KONKURSIE PLASTYCZNYM
NA WYKONANIE ILUSTRACJI LUB ILUSTRACJI KOMIKSOWEJ
DO PRZYGÓD WYBRANEGO BOHATERA KOMIKSÓW I KSIĄŻEK
RENE GOSCINNEGO

KONKURS ZORGANIZOWANY
Z OKAZJI 95. ROCZNICY URODZIN AUTORA

W RAMACH AKCJI

WAKACYJNE ZABAWY Z KSIĄŻKĄ!
CYKL ZAJĘĆ PLASTYCZNO-LITERACKICH DLA DZIECI

CZAS TRWANIA KONKURSU
1 LIPCA 2021 – 27 SIERPNIA 2021

PRACE NALEŻY DOSTARCZYĆ
DO WYPOŻYCZALNI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
LUB WYBRANEJ FILII BIBLIOTEKI

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO
“ASTERIKS, LUCKY LUKE I MIKOŁAJEK”

1. ORGANIZATOR
    Organizatorem konkursu jest Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wodzisławiu Śląskim ul. Daszyńskiego 2, 44-300 Wodzisław Śląski.
  2. CELE KONKURSU
    – Promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży,
    – Przybliżenie twórczości autora Rene Goscinnego,
    – Rozwijanie aktywności twórczej, wrażliwości estetycznej oraz uzdolnień plastycznych dzieci.
  3. TEMATYKA KONKURSU
    Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie ilustracji lub ilustracji komiksowej do przygód wybranego bohatera komiksów i książek Rene Goscinnego.
  4. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE
    – Prace mogą być wykonane w dowolnej technice rysunkowej lub malarskiej – pastele, akwarela, farby plakatowe, kredki, węgiel, itp.
    – Format pracy: A3 lub A4,
    – Do pracy należy dołączyć metryczkę zawierającą dane: imię i nazwisko autora, adres, numer telefonu, adres mailowy.
  5. WIEK UCZESTNIKA
    Bez ograniczeń wiekowych.
  6. MIEJSCE I TERMIN SKŁADANIA PRAC KONKURSOWYCH
    Prace należy dostarczyć do Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wodzisławiu Śląskim lub do wybranej filii do 27.08.2021.
  7. OCENA PRAC KONKURSOWYCH
    – Nad przebiegiem konkursu czuwać będzie komisja konkursowa powołana przez Dyrektora Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wodzisławiu Śląskim.
    – Kryteria oceny zgłoszonych prac: ogólne wrażenie artystyczne, oryginalność pomysłu, kreatywność oraz estetyka, samodzielność wykonania pracy.
  8. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
    – Administratorem danych osobowych udostępnionych przez uczestników konkursu jest Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wodzisławiu Śląskim oraz Muzeum w Wodzisławiu Śląskim,
    – Dane osobowe przetwarzane będą w celu komunikacji z uczestnikami konkursu oraz w celu przekazania nagrody zwycięzcom oraz ogłoszenia wyników konkursu. Dane osobowe mogą być również przetwarzane na podstawie i w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów prawa,
    – Przekazanie przez uczestników danych osobowych organizatorowi ma charakter dobrowolny. Uczestnikom przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania,
    – Okres przetwarzania danych osobowych uczestników trwa od momentu ich przekazania organizatorowi do zakończenia konkursu, przekazania nagród laureatom i promocji konkursu za pośrednictwem mediów,
    – Uczestnik konkursu wyraża zgodę na publikowanie pracy oraz wizerunku w materiałach promocyjnych związanych z konkursem, prezentacjach pokonkursowych, na stronach internetowych, profilach na portalach społecznościowych oraz w innych formach utrwaleń.
  9. NAGRODY
    – Lista laureatów konkursu zostanie opublikowana na stronie internetowej Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wodzisławiu Śląskim,
    – Zwycięzcom konkursu zostaną indywidualnie wręczone nagrody w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej. Nagrodzone prace zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej oraz filiach.