• 24 listopada 2021
RĘKODZIEŁO BLISKO CIEBIE – KARTKI ŚWIĄTECZNE – WARSZTATY – MICHALINA TOMANEK MISIART PRACOWNIA RĘKODZIEŁA – BIBLIOTEKA BLISKO CIEBIE – 1

We wtorkowe popołudnie 23 listopada w sali multimedialnej naszej Biblioteki zapanowała przedświąteczna atmosfera. Podczas warsztatów przygotowanych przez Michalinę Tomanek z Pracowni Rękodzieła “MisiArt” każdy z uczestników zajęć mógł zaprojektować i stworzyć swoją własną, unikalną kartkę świąteczną.

Warsztaty Rękodzieło BLISKO Ciebie odbyły się w ramach Projektu Biblioteka Blisko Ciebie, który został zrealizowany przez:

• Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0.
  • Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
    Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021 – 2025.
  • Narodowe Centrum Kultury