• 13 stycznia 2020
Gorączka Olafa 17

Początek zimowych wakacji bibliotecznych był dla dzieci niesamowicie wesoły! Wspólnie z aktorami krakowskiego teatru spędziliśmy pierwszy dzień ferii w Bibliotece. Razem z Anną, Elzą i Olafem przypomnieliśmy sobie świąteczne tradycje bożonarodzeniowe, poznaliśmy ulubione potrawy Olafa oraz wspólnie tańczyliśmy na scenie. Spektakl teatralny i wtorkowe zajęcia plastyczne nawiązywały do bardzo dobrze znanej i lubianej przez wszystkie dzieci bajki, „Kraina Lodu”. Tegoroczne zajęcia odbywają się pod nazwą „Przystanek w krainie baśni”, dlatego obiecujemy, że codziennie będziemy poznawać nowe ciekawe historie, przenosząc się wraz z dziećmi do krainy magicznych kryształów, zabawnych krasnali i śpiących księżniczek. Zapraszamy do Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży!