• 27 kwietnia 2022
Zuzanna Trojnacka-Dasiak - Spotkanie Autorskie - 1

W środę 27 kwietnia gościliśmy w naszej Bibliotece pochodzącą z Jastrzębia Zdroju autorkę bajek dla dzieci, Zuzannę Trojnacką-Dasiak. Pani Zuzanna napisała m.in. takie książki jak: Rety, kotlety! Babciu!, Dziewczynka z jednorożcem, O boćku, który nie był zmarzluchem oraz Żużu. Pisarka opowiadała najmłodszym czytelnikom o tym, jak powstawała jej najnowsza opowieść Głodne buty, która jest kontynuacją opowiadania Żużu. Dzieci dowiedziały się również, jak przebiega proces powstawania książki, a także wysłuchały fragmentu bajki. Po zakończeniu spotkania był czas na zakup książek autorki oraz wspólne zdjęcia.

Dziękujemy serdecznie Pani Zuzannie Trojnackiej-Dasiak za spotkanie autorskie, które odbyło się w naszej Bibliotece.