• 23 sierpnia 2022
WAKACJE W BIBLIOTECE 2022 - DOBRO ZAWSZE WRACA - TEATR LALEK KUKIEŁKA - 1

W poniedziałek, 22 sierpnia w naszej Bibliotece odbyło się przedstawienie kukiełkowe Dobro zawsze wraca czyli historia Szewczyka Dratewki w wykonaniu aktorów Teatru Lalek Kukiełka. Wielkie serce i wrażliwość bohatera bajki sprawiają, że nie potrafi on przejść bezczynnie obok cierpienia i krzywdy. Dzięki tej opowieści najmłodsi widzowie dowiedzieli się, że poprzez niesienie pomocy innym świat może stać się piękniejszy, a dobro, które sami czynimy, zawsze do nas wraca, często w najmniej spodziewanym momencie.

W występie wykorzystano efekty specjalne w postaci dymów scenicznych czy baniek mydlanych oraz dużą ilość atrybutów i dekoracji, które pozwoliły dzieciom lepiej wczuć się w klimat przedstawienia. Najmłodsi byli pod ogromnym wrażeniem teatrzyku kukiełkowego, dodatkowo na koniec otrzymali krzyżówki oraz bajkowe kolorowanki.

Następne przedstawienie kukiełkowe Droga do szczęścia odbędzie się już w środę. Zapraszamy!