• 22 lipca 2022
Wakacje W Bibliotece 2022 - Muzykanci Z Bremy, Spektakl Teatru Krak-Art - 1

Muzykanci z Bremy to tytuł dzisiejszego spektaklu, który został przedstawiony w naszej Bibliotece przez aktorów Teatru KRAK-ART. Przedstawienie oparte jest na motywach znanej baśni braci Grimm. Czwórka zwierząt: Osioł, Pies, Kot i Kogut ucieka od swoich złych właścicieli. Przypadkowe spotkanie zapoczątkowało ich wielką przyjaźń! Bohaterowie wyruszyli do Bremy, aby zaciągnąć się do chóru, przy orkiestrze miejskiej. W trakcie podróży spotkało ich wiele przygód. To piękna historia przyjaźni, która uczy najmłodszych, że nasi bracia mniejsi też mają uczucia. Trzeba o nie dbać, a na pewno będą wspaniałymi kompanami na całe życie.

Interaktywny charakter występu umożliwił dzieciom aktywny udział w spektaklu teatralnym. Zabawa była przednia!