• 26 sierpnia 2022
Wakacje W Bibliotece 2022 - PiPi Skarpetka - Teatr Krak-Art - 1

Dzisiaj, 26 sierpnia w naszej Bibliotece odbyło się przedstawienie teatralne Pipi Skarpetka w wykonaniu aktorów Teatru Krak-Art.

Wesoła i zwariowana Pippi jest obdarzona nadludzką siłą. Wprowadza się wraz ze swoją małpką i koniem w kropki do Willi zwanej Pięknotką. Dziewczynka wychowuje się sama, bez opieki dorosłych. Nie chodzi do szkoły, nie przestrzega podstawowych zasad bezpieczeństwa, dlatego często wpada w niebywałe kłopoty.

W przedstawieniu poruszony został szeroko pojęty temat bezpieczeństwa. Dzieci w trakcie widowiska poznały podstawowe zasady ruchu drogowego. Spektakl ukazuje, jak ważne jest to, aby nawzajem się słuchać, uczyć się od siebie i przede wszystkim szanować, bez względu na to, ile ma się lat.