• 13 czerwca 2022
Wieczór Z Planszówkami. Wieczorne Spotkanie Miłośników Gier Planszowych 2022 - 1

W piątkowe popołudnie, 10 czerwca w Czytelni naszej Biblioteki zapanowała radosna atmosfera, gdyż tego dnia odwiedzili nas miłośnicy gier planszowych, by wziąć udział w wieczornym spotkaniu z planszówkami.

Dzięki Wydawnictwom: Lacerta, Nasza Księgarnia oraz IUVI Games możliwe było zorganizowanie dwóch turniejów: Patchwork Doodle oraz Sen. W trakcie trwania wydarzenia  każdy chętny uczestnik mógł również wziąć udział w konkursie układania gier Smart na czas. Odbył się również pokaz gier Winged Souls , czyli gier typu print&play. Cieszyły się one dużym powodzeniem. Gracze odchodzili od stołu z uśmiechami na twarzy. Ponadto każdy mógł zagrać rekreacyjnie w wybraną przez siebie grę. Wybór tytułów był naprawdę ogromny!

Dziękujemy Wydawnictwom za ufundowanie nagród oraz uczestnikom za tak liczny udział w naszym wydarzeniu, które zorganizowaliśmy razem z klubem “Sportowcy na planszy”.

Wydarzenie Wieczór z planszówkami. Wieczorne spotkanie miłośników gier planszowych odbyło się w ramach Projektu Biblioteka BLISKO Ciebie, który został zrealizowany przez:

• Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0.
  • Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
    Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021 – 2025.
  • Narodowe Centrum Kultury

Zdjęcia: Sportowcy na planszy, MiBP w Wodzisławiu Śląskim