• 15 lutego 2022
Ferie 2022 - Gniotki - 1

Dziś w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży zrobiło się wesoło. Uczestnicy zajęć za pomocą balona, mąki oraz wełny mieli za zadanie wykonać gniotka. Dzieci wykazały się niezwykłą kreatywnością i po pełnej skupienia pracy powstały piękne, kolorowe i śmieszne zabawki. Najmłodsi uważnie wysłuchali także bajki „Olaf czeka na wiosnę”. Spotkanie zakończyło się wspólnymi, gniotkowymi zdjęciami oraz słodkim poczęstunkiem.

Na kolejne zajęcia literacko- plastyczne zapraszamy w czwartek!

Dzisiaj odbyło się także pierwsze, feryjne spotkanie z planszówkami w Czytelni. Miłośnicy gier planszowych zagrali wspólnie w Double, Tajniaków, Zakazaną Wyspę, Timeline, Abdone, a także ulubione Smoki, Sen czy Mixture. Można było również zagrać w pojedynkę w gry takie jak QTwist, Batik czy Inside. Uczestnicy mogą też przynieść własne ulubione gry, by urozmaicić czytelniane rozgrywki.
Serdecznie zapraszamy w każdy wtorek i czwartek  ferii na spotkania z planszówkami w Czytelni, start: godz. 10.00. Dodatkowo 18 lutego odbędzie się Popołudnie na planszy. Na spotkanie zapraszamy od godz. 16.00 do 18.00.